58 rezultata pretrage za "kolonoskopija"

Ukupna ocena iskustva (4.5)
Vodila sam majku na kolonoskopiju,dr Aleksa je radio i moram da pohvalim njega kao i sestre.
Pročitaj više
Ukupna ocena iskustva (3.8)
...obavljeno na najbolji mogući način! Radi bolova koje imam u završnom delu rektuma, poslednjih pola godine, potrebno je da se uradi kolanoskopija. Obzirom da sam od operacije tumora oka 1994. god. postala veoma osetljiva na bol i da se na desnom oku izgubio potpuno vid, da je desno oko mrtvo...
Pročitaj više
Ukupna ocena iskustva (4.3)
Imala sam pregled kod gastroenterologa, kod vas sam radila i gastroskopiju i kolonoskopiju. Sve pohvale za kompletan tim ( dr. Panić) , doktori i sestre su imali razumevanja za tegobe prilikom snimanja i uradili sve da se ista što lakše podnesu. Sve pohvale i na samom prijemu.
Pročitaj više
Ukupna ocena iskustva (3.0)
Interesuje me zašto se neuvede anestezija prilikom pregleda ,kolonoskopije .ja iskreno nisam se javila na pregled samo zbog toga nemogu izdržati bez anestezije.
Pročitaj više
Ukupna ocena iskustva (5.0)
Veoma profesionalno i ljubazno osoblje na odeljenju Gastroenterologije-endoskopije, gde mi je lekarski tim na čelu sa dr. Aleksandrom Pavlović i dr. Aleksom Begovićem izvršio pregled kolonoskopije i gastroskopije. Sve od prijema do otpusta je proteklo u najboljem redu.
Pročitaj više
Ukupna ocena iskustva (1.0)
...ne dolazi zato što mu je dosadno kući... Čekanje predugo, pregled.... kratak i štur. Sama organizacija loša, da bih zakazala kolonoskopiju potrebno ja da se vratim posle podne od 15-17h??? A za rezultat se dolazi lično, odakle god da ste, samo da vam kazu da li je nalaz gotov...
Pročitaj više
Ukupna ocena iskustva (3.8)
Izgubljen mi je histopatološki nalaz uzet u okviru kolonoskopije... Zakazan ponovni pregled za godinu dana.
Pročitaj više
Ukupna ocena iskustva (4.5)
Danas sam radio kolonoskopiju, sem sto sam malo duze cekao sve ostalo je bilo savrseno, svi ljubazni, predusretljivi, najveca pohvala za celokupni kolektiv i profesionalizam
Pročitaj više
Ukupna ocena iskustva (1.5)
Sestre na šalteru neljubazne. Doktorka me nije ni čula. Nije mi napisala anesteziju za kolonoskopiju a ja sam onkološki pacijent. Čekanje ZA ZAKAZIVANJE duže od mesec dana, a posle toga najmanje toliko za pregled. UŽAS!!!
Pročitaj više
Ukupna ocena iskustva (5.0)
Sjajna atmosfera u cekaonici, dvoje su se tako smuvali na kolonoskopiji :)
Pročitaj više