
O ustanovi
Kliničko-bolnički centar „Dr Dragiša Mišović“ je zdravstvena ustanova sekundarnog i tercijarnog nivoa zdravstvene zaštite sa sedištem u Beogradu. Ustanova je organizovana po savremenim principima zdravstvene zaštite, koja pruža zdravstvenu uslugu visokog standarda, uz primenu najnovijih dijagnostičkih i terapijskih procedura. KBC “Dr Dragiša Mišović-Dedinje’’ je i nastavna baza Medicinskog fakulteta, sa istorijom kontinuiranog sprovođenja medicinske edukacije.
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
7. mart 2025.
Osoblje na decijoj pulmologiji je veoma ljubazno fino i stvarno za svaku preporuku
7. mart 2025.
Divna ,srtučna ,ljubazna Dr Ana Špadijer na odelenju neurologije i med.sestra Ruža Veljković.Sve pohvale !
7. mart 2025.
Molba rukovodstvu da sačuva mladu generaciju lekara koje imaju u bolnici . Takodje i medicinsko osoblje
7. mart 2025.
Mladi Dr Luka.. je jako ljubazan, smiren, detaljan, strpljiv.. Drugi Dr mi se ne svidja.. sto je te noci radio s njm.. Nije me ni saslusao do kraja.. Rekao je... Dajte Luki.. ne mogu ja da se nerviram. Sestre bas I nisu nesto azurne.. ne obilaze pcijente koji su na infuziji
7. mart 2025.
Sestre na šalteru neljubazne. Doktorka me nije ni čula. Nije mi napisala anesteziju za kolonoskopiju a ja sam onkološki pacijent. Čekanje ZA ZAKAZIVANJE duže od mesec dana, a posle toga najmanje toliko za pregled. UŽAS!!!
7. mart 2025.
Dovedena sam u hitnu službu u vašu ustanovu sa hitnom pomoći sa aritmijom i visokim pritiskom .Prijatno sam iznenadjena sa toplim prijemom i sa ljubaznošću osoblja koje je radilo te noći. Želim da se zahvalim na svemu sto ste uradili za mene te noci.
7. mart 2025.
Moje iskustvo je pozitivno. Osoblje je ažurno i prijatno
7. mart 2025.
Humanost i profesionalnost na najvišem nivou. Hvala vam od srca!!!
6. mart 2025.
Dr Galina divna i profesionalna... Sestra na prijemu takođe
6. mart 2025.
Odlicno iskustvo. Doktori i sestre profesionalni i pazljivi.