
O ustanovi
Kliničko-bolnički centar „Dr Dragiša Mišović“ je zdravstvena ustanova sekundarnog i tercijarnog nivoa zdravstvene zaštite sa sedištem u Beogradu. Ustanova je organizovana po savremenim principima zdravstvene zaštite, koja pruža zdravstvenu uslugu visokog standarda, uz primenu najnovijih dijagnostičkih i terapijskih procedura. KBC “Dr Dragiša Mišović-Dedinje’’ je i nastavna baza Medicinskog fakulteta, sa istorijom kontinuiranog sprovođenja medicinske edukacije.
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
18. mart 2025.
Lekari prijatni, odmah dosla po pozivu tehnicara. Medicinske sestre nisu bile na infopultu iako im je receno da smo tu sa bebom dosla je posle pola sata cekanja a nije bila pauza
18. mart 2025.
Веома сам задовољан. Похваљујем целу организацију и све запослене. Кратко чекао, Људски и стручно примљен. Хвала од ❤️
18. mart 2025.
Sve ok kao i uvek. Sve super. Odlicno. Nemamo zamerki.
18. mart 2025.
Sve pohvale, ja preuzimam terapiju i uvek su ljubazni strpljivi i sa puno razumevanja
18. mart 2025.
Zelim svima da se zahvalim na izuzetnoj posvecenosti pacijentu.Posebno glavnoj sestri Jeleni na Neurolgiji.Divno je kad odete na kliniku bez straha i bola u stomaku od odbijanja i nemanja vremena za vas. Zorica Cekovic pacijent sa MS
18. mart 2025.
Iskreno sve je u najboljem redu.Tacnost kada je zakazivanje u pitanju Pregled vrhunski.
18. mart 2025.
Veoma prijatna sestra na prijemu i dr koja me je pregledala. Kratko vreme cekanja obzirom da sam dosla sa uputom za hitan prijem id DZ. Sve pohvale.
18. mart 2025.
Prilikom boravka u bolnici,imam sve pohvale za doktore i osoblje koje radi tamo ali nakon otpusta kada sam otišao po rezultat od gastroskopije sestra koja radi na salteru je krajnje neljubazna i neprijatna dok je doktorka opet ljubazna i profesionalna. Molim da se skrene pažnja sestrama koje dozvoljavaju sebi da se deru i ne dozvoljavaju da im se postavi pitanje. Hvala
18. mart 2025.
Danas sam radio kolonoskopiju, sem sto sam malo duze cekao sve ostalo je bilo savrseno, svi ljubazni, predusretljivi, najveca pohvala za celokupni kolektiv i profesionalizam
18. mart 2025.
Све похвале! Љубазност, стручност, чистоћа! Др Иван Ђорђевић феноменалан !