
O ustanovi
Kliničko-bolnički centar „Dr Dragiša Mišović“ je zdravstvena ustanova sekundarnog i tercijarnog nivoa zdravstvene zaštite sa sedištem u Beogradu. Ustanova je organizovana po savremenim principima zdravstvene zaštite, koja pruža zdravstvenu uslugu visokog standarda, uz primenu najnovijih dijagnostičkih i terapijskih procedura. KBC “Dr Dragiša Mišović-Dedinje’’ je i nastavna baza Medicinskog fakulteta, sa istorijom kontinuiranog sprovođenja medicinske edukacije.
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
21. oktobar 2024.
Izuzetno ljubazno osoblje,sve najlepse!Svi predusretljivi,cisto za svaku pohvaluj.
21. oktobar 2024.
dr.Aleksandra Šljivić najbolja doktora 💜 Ustanova ko ustanova Ok.
21. oktobar 2024.
Imali smo sreće da smo imali pregled kod dr Velibora. Čovek je ostavio neverovatan utisak na nas.
21. oktobar 2024.
Treći put sam bila u porodilištu. 😊😊😊 Sve pohvale!!
21. oktobar 2024.
Za svaku pohvalu. Profesionalno, ljubazno i kulturno osoblje.
21. oktobar 2024.
Jako ljubazni doktori i profesionalni samo tako nastavite
21. oktobar 2024.
Divni zaposleni, i sestre i lekarka dr Majstorovic, profesionalni i ljubazni
21. oktobar 2024.
Dr.Aleksandra Pavlović me vodi vise od 10 godina ,uvek je profesionalna , ljubazna . Ja sam odusevljena njenim ponasanjem prema pacijentima a i sestrama koje asistiraju pre i prilikom kolonoskopije. Branka Tomašević
21. oktobar 2024.
Medicinska sestra arogantna,dok.prica sa nama ne ispusta svoj telefon iz ruku,drala se na nama sto smo dosli tu ,da je osoblje iz Obrenovca ne sposobno za rad,nije htela da mi kaze dali mi je potreban jos jedan uput od lekara za kontrolu.Stavila je pacijentu kateter i nije mu nista objasnila ,a dok je stavljala svo vreme vredjala Obrenovcane i bila drska prema pacientu .Kad je kateter zavrsen rekla je da smo slobodni ,ja sam je pitala dali mozemo da idemo ,ona je tad pozvala doktora na telefon i on je rekao da sacekamo da sidje da upise u kompujeru.Kad je doktor sišao nije pregledao pacienta samo je otkucao sta treba pacient da pije i rekoa za 14 dana da se javi ubambulanti.I njega sam pitala za uput na sto sam dobila odgovor ja neznam pitajte na salter.Pacient se javio u hitnoj službi u Obrenovcu jel nije mogao da mokri i imao je jake bolove,iz hitne su nas poslali u Dragisa Misevic jel nisu znali dijagnozu i zato sto je prvi pregled rekli su da ne smeju da stave oni kakteter.U suštini mi neznamo ko je kriv ili ko nije ali ponasenje medicinske sestre i doktora ,ponarocito medicinske sestre bilo je katastrofalno.A u bolnici nije bilo nikog sem mi.Hvala.
21. oktobar 2024.
Dobro bi bilo da ostale zdravstvene ustanove budu uredjene i imaju zaposlene kao Dr.Misokovic.