
O ustanovi
Kliničko-bolnički centar „Dr Dragiša Mišović“ je zdravstvena ustanova sekundarnog i tercijarnog nivoa zdravstvene zaštite sa sedištem u Beogradu. Ustanova je organizovana po savremenim principima zdravstvene zaštite, koja pruža zdravstvenu uslugu visokog standarda, uz primenu najnovijih dijagnostičkih i terapijskih procedura. KBC “Dr Dragiša Mišović-Dedinje’’ je i nastavna baza Medicinskog fakulteta, sa istorijom kontinuiranog sprovođenja medicinske edukacije.
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
14. maj 2026.
Do sada sam zadovoljna prijemom, posebno kada dođem kolima Hitne pomoći.Doktori ljubazni, sestre imaju mnogo posla i mislim da ih nema dovoljno..Pacijenti , koliko sam shvatila ne razumiju da se laboratorija dugo čeka te su nervozni. Što se tiče higijene , nedostaje toalet papir i sapun u wc..PO TOM PITANJU NE BI BILO LOŠE DA SE BAREM MALO"OTVORITE"
14. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
14. maj 2026.
Dobri kardiolozi, doktorka Irena sa intenzivne u bloku A, blok B doktorka Suncica Panic sve pohvale🧡divan lekar .Dugo se ceka na opservaciju i na kontrole.Sve u svemu ima dobrih strucnjaka ali i velike guzve.
14. maj 2026.
Za dr.SUNCICU PANIC CISTA 10 LJUBAZNA PRIJATNA DOBAR STRUCNJAK STRPLJIVA.Ja joj zelim svu srecu ovog sveta Neka je dragi Bog cuva u zdravlju.♥️
14. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
14. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
14. maj 2026.
Ocena 2 je jer ne znam kako je po drugim bolnicama. Na zakazanu kontrolu sam cekao 3 i po sata na red sa svezim ranama od operacije. Slobodno mesto za sedenje se oslobodilo posle 45min a sve vreme bije promaja po svom narodu naguzvanom tu. Galama kao u kokosinjcu a ne bolnici gde pritom vise galami osoblje nego pacijenti. Ocenu za strucnost ne mogu da dam ni vecu ni manju jer nisam kompetentan da procenim ali mogu reci da pregled od 20s je ili impresivan ili porazavajuc.
14. maj 2026.
Klinika uredna , čista, osoblje vredno, ljubazno, u ovoj situaciji čak i nasmejano,. stručno, sa dobrim savetima, posvećeno pacijentima, sve preporuke rodbini i prijateljima, sve pohvale osoblju klinike od higijenicarki do dr. doc spec. ....
14. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
14. maj 2026.
Sve pohvale za doktorku Ivanu Bekić!