
O ustanovi
Kliničko-bolnički centar „Dr Dragiša Mišović“ je zdravstvena ustanova sekundarnog i tercijarnog nivoa zdravstvene zaštite sa sedištem u Beogradu. Ustanova je organizovana po savremenim principima zdravstvene zaštite, koja pruža zdravstvenu uslugu visokog standarda, uz primenu najnovijih dijagnostičkih i terapijskih procedura. KBC “Dr Dragiša Mišović-Dedinje’’ je i nastavna baza Medicinskog fakulteta, sa istorijom kontinuiranog sprovođenja medicinske edukacije.
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
14. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
14. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
14. maj 2026.
Sve pohvale
14. maj 2026.
Predugo čekanje na pregled
14. maj 2026.
Jako ljubazni doktori i medicinsko osoblje. Otvoreni su za svaki savet i sva pitanja s obzirom da sam trenutno trudnica po prvi put.
14. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
14. maj 2026.
Sestra na salteru gastroenterologije(ne znam joj ime) je jako sposobna i otresita zena, ima stpljenja za svakog pacijenta, a istovreneno he vrlo brza i efikasna.U roku od 7 dana mi je zakazala pregled kid dr.Branke Novakovic.(trebalo mi je samo njeno misljenje po oreporuci onkologa) .Pigledala je moje analize i UZ abdomena i napisala misljenje, tj. Njena asistentkinja je to jako brzo otkucala.I ona je bila prijatna prema meni. Imam lepe utiske.Hvala
14. maj 2026.
Bila sam na ORL klinici gde me je primila dr Ana Vukićević Milanović. Za svojih 57 godina, i brojnih zdravstvenih ustanova i lekara koje sam na žalost morala da obidjem i još veću žalost da upoznam, ovo je jedina dr za koju mogu da kažem da sam imala cast i privilegiju da je upoznam. Ova mlada doktorka je pre svega veliki, čovek i humanista, ali i vrsni strucnjak. To je doktorka koja vam strpljivo sve objasni, uputi u vaše stanje, izvrši sve potrebne analize, donese zaključak i pomogne da rešite problem za koji je mogla samo da kaže “ne znam” i ne biste mogli da joj zamerite, jer se to zapravo nje i ne tiče. Zbog toga i svega sto je učinila za mene, a verujem i sve svoje pacijente jedno veliko: Hvala!
14. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
14. maj 2026.
Sve je bili odlično.