
O ustanovi
Kliničko-bolnički centar „Dr Dragiša Mišović“ je zdravstvena ustanova sekundarnog i tercijarnog nivoa zdravstvene zaštite sa sedištem u Beogradu. Ustanova je organizovana po savremenim principima zdravstvene zaštite, koja pruža zdravstvenu uslugu visokog standarda, uz primenu najnovijih dijagnostičkih i terapijskih procedura. KBC “Dr Dragiša Mišović-Dedinje’’ je i nastavna baza Medicinskog fakulteta, sa istorijom kontinuiranog sprovođenja medicinske edukacije.
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
12. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
12. maj 2026.
Kaze sestra da li placate participaciju. Odgovaram sa ne znam. Pretpostavicemo da placam. Ona insistira da ja treba da znam da li i ko u sistemu placa. Ne znam sestro. Naplati. Dajem novcanicu od 2000. Ona se iskolaci. "Sta da radim sa 2000". Ne znam, kazem. Nisam ja duzan da vodim racuna o blagajni, jutarnjem ulazu onih koji vode gotovinske blagajne, omogucavanju placanja karticom, kusurima l, nekusurima. Donesite mi obavezno - rece sestra, kad zavrsite kod lekara. Lekar, fin gospodin. Gluv za sve sto sam imao da kazem. U odlasku je u penziju, rece. Pa sve sto imam neka vidim sa onim koga zateknem sledeci put kad dodjem. U zdravlje doktore. Zivela penzija.
12. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
12. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
12. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
12. maj 2026.
Iskustvo sa lekarima i osobljem u vasoj ustanovi su bila razlicita pa shodno tome i ocena. Naime, nekoliko puta smo se za redom vracali u ambulantu ORL zbog problema koji moj otac ima( krvarenja iz nosa koja traju 8 dana uzastopno) . Samo juce, dana 12.05 smo dolazili 3 puta u toku dana . Doktorka u prvoj smeni Ana je divna! Doktorka u 2. smeni( ne znam joj ime ) je bila jako neljubazna iz razloga sto joj je problem objasnjen do detalja i receno joj da tamponada kod njega ocigledno ne resava problem jer se 8. dan vracamo i idemo po dezurnim klinikama i pored molbe da nakon tamponade ga zadrzi neko vreme da se isprati stanje njegovo ona je odbila uz obrazlozenje da mu je krvarenje zaustavljeno,da nema potrebe za zadrzavanjem i da ona zavrsava smenu. Nazalost, posle sat vremena nakon sto je ona uradila ponovnu tamponadu i poslala nas kuci u Lazarevac odmah, njemu su ponovo krenula obilna krvarenja. Vratili smo se gde nas je primio dezurni doktor ( takodje mu ne znam ime i jako mi je zao zbog toga) koji je pazljivo saslusao sve , pregledao ga i zadrzao u bolnici jer je bilo zapravo neophodno da se uradi zadnja tamponada . Napomenula bih da je rec o pacijentu koji je hronicni dijabeticar na insulinu ,ciji srcani misic je znatno ostecen nakon infarkta kada mu je i stent ugradjen. Vracanje pacijenta nakon 8 dana krvarenja, sa znatno losijom krvnom slikom usled obilnih krvarenja i svim pridruzenim bolestima je krajnji BEZOBRAZLUK I HEPROFESIONALNOST. Ocigledno odsustvo bilo kakve vrste empatije i razumevanja pacijenta koji uzgred ima 59 godina ! Velika pohvala i zahvalnost doktoru koji je juce radio 3 smenu kao i sestri koja je bila dezurna sa njim! Nadam se da ce ovaj komentar neko zaista procitati i nagraditi trud i rad onih koji opravdano se nazivaju doktorima , a sankcionisati one kojima je bitnije da izadju iz druge smene na vreme ,pa pacijenta vrate kuci, da bi se posle sat vremena ponovo vracao gde je trebao biti odmah zadrzan! Pisem sve ovo iz iskrene namere da ce mozda moj komentar doprineti i spreciti da pojedinci ugrozavaju integritet svih ljudi koji savesno i casno obavljaju svoj posao!
12. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
12. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
12. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
12. maj 2026.
Osoblje je izuzetno ljubazno, uvek dostupno za dodatne informacije. Termini pregleda uvek su mi bili ispoštovani, a kvalitet pregleda i komunikacija sa doktorom upravo onakva kakva i treba da bude, odrađeno sa pažnjom i razumevanjem.