
O ustanovi
Kliničko-bolnički centar „Dr Dragiša Mišović“ je zdravstvena ustanova sekundarnog i tercijarnog nivoa zdravstvene zaštite sa sedištem u Beogradu. Ustanova je organizovana po savremenim principima zdravstvene zaštite, koja pruža zdravstvenu uslugu visokog standarda, uz primenu najnovijih dijagnostičkih i terapijskih procedura. KBC “Dr Dragiša Mišović-Dedinje’’ je i nastavna baza Medicinskog fakulteta, sa istorijom kontinuiranog sprovođenja medicinske edukacije.
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
14. novembar 2025.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
14. novembar 2025.
Sjajni su
14. novembar 2025.
Sve pohvale za doktora Milana Garabiljevića, stručnost, ljubaznost, brzina
14. novembar 2025.
Sve pohvale za dr.Kapor i ekipu hitnog rijema
14. novembar 2025.
Velike su liste cekanja... Od inicijalnog pregleda do kolonoskopije prodje nekoliko meseci,povecajte broj zaposlenih,sestre i doktori ne postizu da pregledaju sve pacijente ogromne su guzve ceka se samo da predam knjizicu skoro 40 minuta pa jos skoro 2 sata dok me prozove na pregled... Inace sestre i doktori su veoma ljubazni i trude se maksimalno samo ih nema dovoljno sve u svemo niste losi ali mozete i dosta bolje..
14. novembar 2025.
Ne mogu da verujem da za merenje slabo pokretnih pacijenata imate samo krevet koji ke od ranog jutra zauzet pacijentom bez ekstremiteta.Molim vas da kupite kolica za merenje koja bi koristili ostali slabo pokretni pacijenti.
14. novembar 2025.
Preeeedivni svi ! 🫀🫀🫀
14. novembar 2025.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
14. novembar 2025.
Do nocas nisam ni znao da postoji ova klinika,malo teže sam je našao i to uz pomoc portira u Sokobanjskoj i vozaca hitne pomoci koji se tu zadesio i pokazao kliniku(hvala mu) ali sam izuzetno zadovoljan prijemom,pregledom i pomoci koja mi je pruzena. Jos jedom hvala sestri i doktoru koji su mi pruzili potrebnu pomoc,naravno hvala i dfžavi Srbiji koja to obezbedjuje. Ja sam penzioner i na kliniku sam došao pravo sa aerodroma vracajuci se iz posete Lisabonu gde sam boravio pet dana i video sam da je avion bio pun u oba pravca i da putuju mahom mladi ljudi ali sam zakljucio da mladi putuju po svetu iskljucivo da bi se divili kulturi i nasledju drugih kultura i religija a malo im je stalo da tamo vide,nauce i primene nesto od toga i kod nas u Srbiji. Tipican primer za to je Lisabon koji ima oko tri miliona ljudi,metro,mnogo mostova,nadvoznjaka,tunela ulice sa po šest i vise voznih traka,autoput za Porto sa šest voznih trake i aveniju široku devedeset metera i dugačku 1,1 kilometar i jos mnogo toga. E ajde neka to neko predlozi i proba da uradi u Beogradu i Srbiji. Mladima:dobro je da putujete po svetu ali kad ste vec tamo gledajte,vidite,zapamtite i kad se vratite u Srbiju potrudite se da nesto od toga primenite,podrzite i uradite kod nas. Nemojte da vam je sve tudje lepse i bolje a da kod nas nista ne valja i da mi sadasnji penzioneri nismo nesto uradili ili smo lose to uradili,ETO POPRAVITE TO I URADITE NESTO NOVO I BOLJE. A TO SE ZOVE PATRIOTIZAM I LJUBAV PREMA OTADZBINI,vlasti se menjaju a SRBIJA OSTAJE JEDNA nemojte da dozvolite da bude JADNA.
13. novembar 2025.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.