
O ustanovi
Kliničko-bolnički centar „Dr Dragiša Mišović“ je zdravstvena ustanova sekundarnog i tercijarnog nivoa zdravstvene zaštite sa sedištem u Beogradu. Ustanova je organizovana po savremenim principima zdravstvene zaštite, koja pruža zdravstvenu uslugu visokog standarda, uz primenu najnovijih dijagnostičkih i terapijskih procedura. KBC “Dr Dragiša Mišović-Dedinje’’ je i nastavna baza Medicinskog fakulteta, sa istorijom kontinuiranog sprovođenja medicinske edukacije.
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
6. mart 2024.
Profesionalno i ljubazno. Gubljenje vremena na duplo vodjenje knjiga stvara redove
6. mart 2024.
Ljubazno i strpljivo osoblje. Higijena i opremljenost bolnice zadovoljavajuce, jedino mozda toalet bi mogao biti cistiji, ali to vise zavisi od korisnika istog. Sveukupno prijatno iznenadena sam i osobljem i samom bolnicom.
5. mart 2024.
Dr me uopste nije pogledao niti je posle video da li mi se smirila alergija posle terapije
5. mart 2024.
Zadovoljan sam pregledom. Profesionalnost specijaliste g-dje dr Kristine i tehnicara je na visokom nivou.
5. mart 2024.
Odlično iskustvo, sve pohvale odlični uslovi, odličan pregled.
5. mart 2024.
Termin za kolonoskopiju mi je radnica na šalteru zakazala za nedelju kada oni uopšte ne rade, znači datum je bio na nedelju, kada sam otišao naravno nikog nije bilo još su se njihove kolege na odeljenju pored zgranule i začudile, morao sam dan duže da gladujem . svuda im radi po jedan radnik, dal je to na šalteru ili u ordinaciji, zbog čega su gužve enormne, na termine za pregled i kolonoskopiju se čeka po više meseci, doktori idu na godišnji odmor iznenada kad hoće i koliko hoće, još ga i produžavaju. Bukvalno na šalteru kažu , ”dodjite 27 og kad dr dodje s godišnjeg ako ga ne produži”. Nema anesteziolog u jednoj takvoj ustanovi u glavnom gradu ove ,dali onda treba pričati i polemisati o nekom provincijalnom mestu tipa Šabac ili SM. Ujedno na kraju očaj živi, slika realnog stanja u državi
5. mart 2024.
Izvanredan prijem, profesionalni i human odnos prema pacijentu.
5. mart 2024.
Zadovoljni smo pregledom kod doktora Velibora Milanovica! Sve pohvale
5. mart 2024.
Dobri stručnjaci, ali nemaju sve uslove za rad. Svaka soba na urološkom odeljenju nema klonju i tuš kabinu.
5. mart 2024.
Sve pohvale za doktore i sestre, svi su jako ljubazni i prijatni. Higijena za sve pohvale takodje!