
O ustanovi
Kliničko-bolnički centar „Dr Dragiša Mišović“ je zdravstvena ustanova sekundarnog i tercijarnog nivoa zdravstvene zaštite sa sedištem u Beogradu. Ustanova je organizovana po savremenim principima zdravstvene zaštite, koja pruža zdravstvenu uslugu visokog standarda, uz primenu najnovijih dijagnostičkih i terapijskih procedura. KBC “Dr Dragiša Mišović-Dedinje’’ je i nastavna baza Medicinskog fakulteta, sa istorijom kontinuiranog sprovođenja medicinske edukacije.
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
22. april 2025.
Fantastično iskustvo... Imala sam zakazano vreme i primljena sam tačno u minut.... Objavljene su konsultacije i sve je bilo brzo gotovo.... Preporučujem Vas...
22. april 2025.
Usluga vrhunska, kao i higijena i vreme čekanja Vrlo sam zadovoljan
22. april 2025.
Zakazan kod doktora Slavise Savica. Doktor ocigledno nije tu, pregled mi radi mladja doktorka crne kose, sa crnim naocarima koja je ekstremno neljubazna i drska. Postavlja mi pitanje sto sam dosao, kazem kamen 5mm, imao bolove nakon kojih sam bio na VMA, oni ustanovili sta je i rekli da se javim urologu. Izvadio sve nalaze, cekao 25 dana na pregled i ona me pita sto su me uopste poslali kod njih? Kaze, to je skoro pesak, to morate da izmokrite. Pitam, a kako da znam da vec nisam izmokrio? Kaze saznacete za 3 meseca kad dodjete na kontrolu. Ni ultrazvuk, ni bilo kakva sugestija sta da pijem, sta pomaze kod izbacivanja. Pitao sam za spermogram i tu vrstu pregleda, kaze to privatno uradite. Pregled trajao 3 minuta sa sve kucanjem misljenja. Na papiru na kome se nalazi misljenje ne stoji njeno ime, nego ime doktora Savica i pecat klinike. Nadam se da je uopste doktor, ali svakako velika sramota i ponasanje koje prilici nekoj birtiji pored magistrale, a ne zdravstvenoj ustanovi sa pacijentima koji su dosli zbog problema, a ne zato sto uzivaju u tome. Imam 34 godine i nerado idem doktoru.
22. april 2025.
Veoma pozitivno iskustvo! Pregled detaljan, ustanova uredna i čista.
22. april 2025.
Predivno iskustvo. Dr Velibor Milanovic, sestra Dragana na salteru pedijatrije. Svi su tako nasmejani, raspolozeni i predusretljivi.
22. april 2025.
Doktor je posvećen. Zadovoljna sam što dr tiče pregleda. Ali vreme čekanja je očajno. Nije dobro organizovano. Svi su tamo u osam, a primljeni budemo u jedanaest.
22. april 2025.
Odlično iskustvo sa dr Đorđevićem, predusretljiv, stručan, sve preporuke za njega.
22. april 2025.
U odnosnu na druge zdravstvene centre,razlika je ocigledna.
22. april 2025.
Pozitivno. Apsolutno pozitivno. Radjena kolonoskopija i sve prošlo u najboljem redu. Sve pohvale za ekipu odeljenja za IBC. I.T.
22. april 2025.
Čekali smo dugo, imali smo zakazan pregled u 10 i 15, primljeni smo u 11 h