
O ustanovi
Kliničko-bolnički centar „Dr Dragiša Mišović“ je zdravstvena ustanova sekundarnog i tercijarnog nivoa zdravstvene zaštite sa sedištem u Beogradu. Ustanova je organizovana po savremenim principima zdravstvene zaštite, koja pruža zdravstvenu uslugu visokog standarda, uz primenu najnovijih dijagnostičkih i terapijskih procedura. KBC “Dr Dragiša Mišović-Dedinje’’ je i nastavna baza Medicinskog fakulteta, sa istorijom kontinuiranog sprovođenja medicinske edukacije.
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
11. februar 2025.
Sve je lege artis., po pravilu lekarske struke. Nadam se da će i ostale neophodne analize da budu sprovedene na isti način i bez čekanja na skener 6 meseci jer to onda gubi smisao.
11. februar 2025.
Na šalteru za endoskopske preglede i gastroenterološku ambulantu video sam da radi,po meni,najljubaznija sestra prema pacijentima što do sada nisam nigde video.Zove se Snežana.....plavuša.Svaka joj čast.
11. februar 2025.
Velika preporuka za Dr Šulem. Detaljna je, cuje i posavetuje roditelja za svaku nedoumicu. Veoma lep odnosa sa decom!
11. februar 2025.
U dogovoru sa doktorom sam dosla na skidanje konaca i prvi postoperativni pregled. Sestra nije obavestila doktora da sam dosla. A doktor je u jednom momentu bez svesti da ga cekam otisao na konzilijum. Posle 2h cekanja i potpuno ispraznjene cekaonice od pacijenata a i ambulante od osoblja, priupitah sestru u ambulanti da li je moj lekar jos na duznosti. Ta ista sestra koja nije obavestila doktora da sam tu, poziva doktora i saznaje da ne moze da sidje da mi skine konce a ujedno ista sestra ne nalazi za shodno da mi ista kaze. Posle 20min je presrecem da saznam procenu dolaska doktora da bi rekla da ce me preuzeti dr. Nikola. Posle dodatnih 30min pitam istu sestru gde je dr. Nikola jer je sve apsolutno prazno a ja cekam nepunih 3h vec. Ubrzo me proziva ista sestra da mi ona skine konce dok dr. Radojevic nezainterosovan pise 3 reci u otpusnoj listi. Doticna sestra ne zna da drzi skalpel a ne da skida konce. Morala sam reagovati pri skidanju jer na prvom savu nije izvukla ceo konac ali mi je zaobljenim makazama (koriste se za pridrzavanje gaze) iskopala ranu u pokusaju vadjenja ostatka konca za koji je uporno tvrdila da ga nema! Onda je pozvala dr. Radojevica da potvrdi da konca nema. Njega oci nisu dobro posluzile uz lampu mobilnog telefona pa je prizvao mladjeg kolegu u pomoc sa boljim vidom. Na kraju su njih dvojica sa iglom izvukli 1cm ostatka konca. Pri skidanju drugog sava doticna sestra nije videla mladez. Pri svim upozorenjima koje sam dala sestri, ona se ponavljala da ne zna kako drugacije da radi. Zaista, danasnja popodnevna usluga ie neprihvatljiva. 3h cekanja, bez komunikacije, nevesta sestra i nezainteresovan doktor na duznosti. Sl. Put cu privatno skinuti konce ili sama jer ovo je amaterizam, nepostovanje i zanemarivanje. Napomena: hirurg prim. dr. Goran Vasic i vecina sestara na 4.spratu za svaku su pohvalu i izuzeti su od gorenavedene osude i kritike.
11. februar 2025.
Prezadovoljna sam osobljem i lekarima, sve se brzo završava, ljubazni su i strpljivi. Sa moje strane jedno veliko "hvala" i zasluženo poštovanje.
11. februar 2025.
Osoblje ok. Uslovi smeštaja i hrana relativno ok. Organizacija nula. Evo zašto: 20 dana sam čekao kontrolni pregled posle upale pankreasa. U tom čekanju privatno sam uradio magnet koji je pokazao na kamičak u kanalu koji je uzrokovao probleme. Doktorka koja me je vodila do tada me prosleđuje kod drugog lekara koji treba da urvrdi stanje i organizuje intervenciju. Posle nedelju dana ispostavi se da potvrdjuje i da treba da se interveniše ali to treba sad da zakaže sestra ali tek sledeće nedelje što pored čekanja iziskuje i novo dolaženje, čekanje…
11. februar 2025.
Posle mesec dana bezuspešnih pokušaja lekara u raznim ustanovama da se ustanovi pravi razlog nestanka sluha, danas (11.februara) dr. Galina Joković prepoznala je uzrok i započela lečenje. Kakva stručnost i energija! Pacijenti ulaze, sve se odvija kao na pokretnoj traci... Za mališane s problemom ima strpljenja i neophodnu nežnost...I što je najlepše, kolege su je preporučile kao izvrsnog dijagnostičara! Duboko poštovanje za ceo tim !
11. februar 2025.
Nema stoliica za sedenje na Kardiološkoj dijagnostici. Dugo se čeka, a stajanje nam je teško. Ostali deo ispred šaltera gde ima stolica je prepun.
11. februar 2025.
Pregledao me je specijslizant koji je vrlo hladno i šturo pričao. Iako je u uputu pisalo da mi se preglada i želudac tj. gastroskopija, on je naveo samo kolonoskopiju. Da li to znači, da ako je debelo crevo u redu, a imam bolove u stomaku, da ponovo treba da čekam na red da, da ponovo dobijam anesteziju itd. Šta je efikasnije i jeftinije? Poslao me da mi se upiše termin. U izveštaju koji sam dobio piše da je termin dat. Kada sam otišao da mi se saopšti koji je termin dat, dobio sam obaveštenje da dođem ponovo da mi se upiše termin u sredu ili četvrtak ?? Ponovo da čekam na red? Zašto??? Ne razumem. Mada čistačice održavaju pod uredno, u ambulanti, na krevetu se uopšte ne menjaju papiri, nego ležeš na prljavo. Supruga mi je lekar znam probleme, a imam prijatelje u vašoj ustanovi, znam koliko su stručni, vredni i odgovorni, ali pored njih trebalo bi i da još neki porade na organizaciji.
11. februar 2025.
Sve je proslo u najboljem redu. Doduse, malo sam duse cekala, Dr je morala do operacione sale. Ali, sve ok… vanredno stanje. Desava se.