
O ustanovi
Kliničko-bolnički centar „Dr Dragiša Mišović“ je zdravstvena ustanova sekundarnog i tercijarnog nivoa zdravstvene zaštite sa sedištem u Beogradu. Ustanova je organizovana po savremenim principima zdravstvene zaštite, koja pruža zdravstvenu uslugu visokog standarda, uz primenu najnovijih dijagnostičkih i terapijskih procedura. KBC “Dr Dragiša Mišović-Dedinje’’ je i nastavna baza Medicinskog fakulteta, sa istorijom kontinuiranog sprovođenja medicinske edukacije.
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
19. novembar 2024.
Na prijemu gastrologije,sestra koja je radila danas u popodnevnoj smeni,neljubazna,histericna,drzak pristup pacijentu
19. novembar 2024.
Samo jedna sestra radi i onda se dugo čeka i na upisivanje i na pregled.
19. novembar 2024.
Posebna pohvala za sestru Ljilju i dr Panica. Ljubazni, posvećeni, temeljni zaposleni. Čistoća i higijena na dobrom nivou.Vreme čekanja je potpuno prihvatljivo.
19. novembar 2024.
Odusevljen sam ovom klinikom i osobljem. Osobljem pogotovu. Divni su. Pre mesec dana sam imao kolonoskopiju i doktori, doktorke i sestre su bile neverovatno prijatne i ljubazne. Sestra na salteru takodje. Jako mi je drago da to postoji kod nas. Danas kontrola i opet sve maksimalno ljubazno i prijatno. Odusevljen sam. Bila je velika guzva pa sam koji minut duze cekao ali razumem da tako mora. Sve ostalo je savrseno. Mogu samo reci hvale da napisem. Se pohvale na racun doktora i sestara. Higijena na visokom nivou. Kostic Goran. Grocka.
19. novembar 2024.
Bolnica za preporuku... Lekari ulivaju poverenje. Ostalo medicinsko osoblje obavlja poslove stručno i brzo. Higijena na zavidnom nivou. Izabrana hrana dobra.
19. novembar 2024.
Nismo čekali uopšte, iako smo došli pola sata ranije. Doktor nas je odmah primio jer nije imao gužvu. Vrlo ljubazan doktor koji ume sa malom decom i nema ništa na silu. Sestre vrlo ljubazne , sve lepo objasnile.
19. novembar 2024.
Svaka čast, sve veoma profesionalno. Doktorka Vesna odlicno radi svoj posao
19. novembar 2024.
Ljubazan doctor pristupacan sestre na sateru jedna je pristupacna druga nije
19. novembar 2024.
Prijatne sestre na prijemu dečije pulmologije, isto tako i dr. Velibor koji nas je pregledao. Zadovoljni smo I tačnošću prijema i kvalitetom pregleda. Hvala Vam i vidimo se opet 29.11. u dnevnoj bolnici.
19. novembar 2024.
Kao na pokretnoj traci... Lekar u isto vreme pozove 3-4 pacijenta u ordinaciju, svako cuje tudji problem, nema nikakve privatnosti. Svakom pacijentu posveti minut-dva, ne saslusa pricu pacijenta kako bi lakse utvrdio uzrok problema, preporuci neko resenje bez obrazlozenja sta je uzrok, koja je tacno terapija, kako ce delovati i kolike su sanse da resi problem. Jako negativno iskustvo... Takvim ponasanjem vas bukvalno teraju da uzmete poslednje pare koje imate u kuci i odete u privatnu kliniku. Pitam se zasto nam odbijaju od plate za zdravstveno osiguranje i od tih para daju platu medicinskom osoblju u drzavnim klinikama, ukoliko dobijamo tako los tretman...