-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Institut za kardiovaskularne bolesti Dedinje
Beograd, Heroja Milana Tepića 1
O ustanovi
Više od 45 godina naši lekari i medicinski tehničari/sestre su posvećeni prevenciji, dijagnostici i lečenju kardiovaskularnih bolesti.
Timski rad, uspesi stručnjaka, personalizovano lečenje, savremena oprema, primenjena nova znanja, oboreni rekordi i višedecenijsko iskustvo preduslov su vrhunskih rezultata i izvedenih revolucionarnih metoda koje su spasile i poboljšale živote hiljadama kardiovaskularnih pacijenata.
Institut ,,Dedinje“ je ustanova izuzetnog potencijala, naučno akreditovana, a postala je i centar izuzetnosti u više oblasti, što itekako doprinosi da se u ovoj kući može uraditi i izvesti sve što se radi u najvećim svetskim medicinskim centrima.
Pridružite nam se u zajedničkoj borbi protiv najvećeg neprijatelja zdravlja u Republici Srbiji i okruženju – kardiovaskularnih bolesti.
Vaš Institut za kardiovaskularne bolesti “Dedinje”
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
Pre 2 dana
Profesionalno i strucno!
Pre 2 dana
Ljubaznost i sve ostalo odlično
Pre 2 dana
Izuzetno profesionalan pristup lekara i sestara prema pacijentima u ambulanti neurokardiologije. Rad tih ljudi je zaista za pohvalu. Takodje su i svi ostali ljudi sa kojima sam imala kontakta na institutu vrlo ljubazni i uslužni.
Pre 2 dana
Moje iskustvo vasom ustanovom je veoma pozitivno. Za svaku preporuku. Hvala !
Pre 2 dana
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
Pre 2 dana
Došao sam da operiše butnu arteriju - Profundoplastika ! Nalazim se na drugom spratu u trokrevetnoj sobi br. 8, gde su uslovi i higijena ispod nivoa za ustanovu ove vrste, ali iznad svega, frapantna i apsolutno neprihvatljiva je činjenica da na celom spratu postoji samo jedan toalet, muško-ženski sa jednom jedinom wc šoljom !?!?!?
Pre 2 dana
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
Pre 4 dana
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
Pre 5 dana
Ljubaznost,efikasnost,kultira zdravstvenih radnika na najvisem nivou. Sve pohvale....
Pre 5 dana
Osećaj da sam u sigurnim rukama je neproceljiv.Sve pohvale za sestre,doktore i organizaciju.