-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Institut za kardiovaskularne bolesti Dedinje
Beograd, Heroja Milana Tepića 1
O ustanovi
Više od 45 godina naši lekari i medicinski tehničari/sestre su posvećeni prevenciji, dijagnostici i lečenju kardiovaskularnih bolesti.
Timski rad, uspesi stručnjaka, personalizovano lečenje, savremena oprema, primenjena nova znanja, oboreni rekordi i višedecenijsko iskustvo preduslov su vrhunskih rezultata i izvedenih revolucionarnih metoda koje su spasile i poboljšale živote hiljadama kardiovaskularnih pacijenata.
Institut ,,Dedinje“ je ustanova izuzetnog potencijala, naučno akreditovana, a postala je i centar izuzetnosti u više oblasti, što itekako doprinosi da se u ovoj kući može uraditi i izvesti sve što se radi u najvećim svetskim medicinskim centrima.
Pridružite nam se u zajedničkoj borbi protiv najvećeg neprijatelja zdravlja u Republici Srbiji i okruženju – kardiovaskularnih bolesti.
Vaš Institut za kardiovaskularne bolesti “Dedinje”
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
8. novembar 2024.
Vrlo sam zadovoljan svojim iskustvom pacijenta na Institutu "Dedinje". Osoblje je stručno, kvalitetno i ljubazno. Uočio sam da se radu sa velikim brojem pacijenata pristupa organizovano i sistemski tako da sve ide "glatko". Prilikom koronoskopije proveo sam dan u bolnici bez praznih hodova a rad osoblja je bio besprekoran.
8. novembar 2024.
Veoma zadovoljan uslugom. Profesionalno i odgovorno.
8. novembar 2024.
Sve najbolje Dr Milicic najbolji dooktor sestre su ljubazni higijena je odlična odlazim sa odličnim utiscima
8. novembar 2024.
Све похвале за запослене, организацију, хигијену, љубазност.... као и за сам објекат, све је појашњено, поједностављено ал ће и поред тога свако да нам помогне и упути над где даље.
8. novembar 2024.
Sve je na zavidnom nivou Sve je odlično Super Savršeno Najbolje Super Odlično Svi Su Super Mnogo su svi dobri
8. novembar 2024.
Jako sam zadovoljna, osoblje ljubazno, uglavnom se poštuju termini, čekaonica konforna i uredna, WC UREDAN.
8. novembar 2024.
Svaka čast za profesionalnost, sve je na zavidnom nivou.
8. novembar 2024.
Nemam zamerku, volela bih da su sve zdrastvene ustanove na tom nivou, u svakom segmentu funkcionisanja.
8. novembar 2024.
Pozitivno iskustvo. Vrhunska zdravstvena usluga, ljubaznost osoblja, higijena kao i organizacija vrhunska. Sve pohvale za najbolju ustanovu ne samo u Srbiji već i Regionu
8. novembar 2024.
Izuzetni lekari, sestre i pomocno osoblje. Vrhunski odnos prema pacijentu. Sve pohvale!!!