-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Institut za kardiovaskularne bolesti Dedinje
Beograd, Heroja Milana Tepića 1
O ustanovi
Više od 45 godina naši lekari i medicinski tehničari/sestre su posvećeni prevenciji, dijagnostici i lečenju kardiovaskularnih bolesti.
Timski rad, uspesi stručnjaka, personalizovano lečenje, savremena oprema, primenjena nova znanja, oboreni rekordi i višedecenijsko iskustvo preduslov su vrhunskih rezultata i izvedenih revolucionarnih metoda koje su spasile i poboljšale živote hiljadama kardiovaskularnih pacijenata.
Institut ,,Dedinje“ je ustanova izuzetnog potencijala, naučno akreditovana, a postala je i centar izuzetnosti u više oblasti, što itekako doprinosi da se u ovoj kući može uraditi i izvesti sve što se radi u najvećim svetskim medicinskim centrima.
Pridružite nam se u zajedničkoj borbi protiv najvećeg neprijatelja zdravlja u Republici Srbiji i okruženju – kardiovaskularnih bolesti.
Vaš Institut za kardiovaskularne bolesti “Dedinje”
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
22. maj 2026.
Vrlovrlo zadovoljna lecim se od dve hiljade osme sve pohvale za doktore i osoblje dolazim na kontrole pelsmekera ja kako reko da sam zadovoljna pre svega ljubaznoscu pa za sve ostalo...💗💗💗💗💗
22. maj 2026.
Ljubazno osoblje, visok kvalitet znanja
22. maj 2026.
Pregledi su kao na traci 2 min i gotovo, lekari samo prepisujunterapije jefan od dtugog i rezultate pa se dogodi da mi na nalazu pise 29 ef a posle par dana pdem kod pruvatnika on mi posle pregleda nspose ef je 30 posto. Izgleda smesno ali je tako. Na exo nosam kod vas bio 2 godine iako omam sla ost srca, kao sto rekoh samo se prepisuje a neradi exo da se vidi kako je stanjre da li se u medjuvremenu popravilo.
22. maj 2026.
Jos uvek se dugo ceka ba zakazivanje, a kada dodje do poziva nema fleksibilnosti za pomeranje termina … sve ide ubrzano jao na traci …
22. maj 2026.
Dr Biljana Despotović sjajan lekar. Ljubazna, stručna, strpljiva.
22. maj 2026.
Ustanova za svaku preporuku.
22. maj 2026.
Posle 5 godina opet sam vas posetio zbog mog zdr, stanja veoma sam zadovoljan vašom uslugom i prijemu svaka vam čast naj bolji ste
22. maj 2026.
Ljubazno osoblje, dobra organizacija, odlično praćenje pacijenta, samo treba dobiti uput za lečenje u ovoj instituciji
22. maj 2026.
Pre svega higijena je na zavidnom nivou. Organizacija sa pacijentima takodje! Ovako treba svaka bolnica da izgleda gde se pazijent oseca bezbedno i sigurno, poštovano! Moram Pohvaliti strucnos lekara i posvecenost! Svaka cast!
22. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.