-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Institut za kardiovaskularne bolesti Dedinje
Beograd, Heroja Milana Tepića 1
O ustanovi
Više od 45 godina naši lekari i medicinski tehničari/sestre su posvećeni prevenciji, dijagnostici i lečenju kardiovaskularnih bolesti.
Timski rad, uspesi stručnjaka, personalizovano lečenje, savremena oprema, primenjena nova znanja, oboreni rekordi i višedecenijsko iskustvo preduslov su vrhunskih rezultata i izvedenih revolucionarnih metoda koje su spasile i poboljšale živote hiljadama kardiovaskularnih pacijenata.
Institut ,,Dedinje“ je ustanova izuzetnog potencijala, naučno akreditovana, a postala je i centar izuzetnosti u više oblasti, što itekako doprinosi da se u ovoj kući može uraditi i izvesti sve što se radi u najvećim svetskim medicinskim centrima.
Pridružite nam se u zajedničkoj borbi protiv najvećeg neprijatelja zdravlja u Republici Srbiji i okruženju – kardiovaskularnih bolesti.
Vaš Institut za kardiovaskularne bolesti “Dedinje”
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Pre zadovoljna. Hvala dr Idi idi
20. maj 2026.
Za to kratko vreme koje sam bila tamo, mogu reći da je sve na visokom nivou, osoblje je jako srdačno i profesionalno, a higijena na zavidnom nivou. Sve pohvale... samo neka tako nastave! Bravo!
20. maj 2026.
Ljubazni, pristupacni, efikasni brzi..
20. maj 2026.
Zadovoljan sam izgledom i čistoćom bolnice, pruzena mi je dobra pažnja i usluga.
20. maj 2026.
Ljubqzno osoblje i vrhunska usluga.
20. maj 2026.
Najljubaznije osoblje 🫶🏻
20. maj 2026.
Veoma sam zadovoljan kvalitetom usluge i osobljem.
20. maj 2026.
Moje iskustvo je skroz pozitivno, ljubaznost dr, i ostalog osoblja
20. maj 2026.
Izuzetno loše iskustvo na institutu Dedinje za prvi pregled i kontrolu posle ugradnje stentova na KC Srbije. Pregled je trajao toliko kao kod lekara opste prakse,bez ultra zvuka srca bez bilo cega drugog,lekar prepisao sve sa otpusne liste sa KC Srbije i to je to. Blagi uzas. Jos kontrola za 6 meseci,ali sa odgovorom gde uspete da zakazete,da li na instututu ili na nekoj drugoj klinici. Pa valjda bi trebalo da ozbiljniji pacijenti imaju jednog kardiologa koji ce da ih vodi,a ne na svakih 3 ili 6 meseci drugi doktor.