-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Institut za kardiovaskularne bolesti Dedinje
Beograd, Heroja Milana Tepića 1
O ustanovi
Više od 45 godina naši lekari i medicinski tehničari/sestre su posvećeni prevenciji, dijagnostici i lečenju kardiovaskularnih bolesti.
Timski rad, uspesi stručnjaka, personalizovano lečenje, savremena oprema, primenjena nova znanja, oboreni rekordi i višedecenijsko iskustvo preduslov su vrhunskih rezultata i izvedenih revolucionarnih metoda koje su spasile i poboljšale živote hiljadama kardiovaskularnih pacijenata.
Institut ,,Dedinje“ je ustanova izuzetnog potencijala, naučno akreditovana, a postala je i centar izuzetnosti u više oblasti, što itekako doprinosi da se u ovoj kući može uraditi i izvesti sve što se radi u najvećim svetskim medicinskim centrima.
Pridružite nam se u zajedničkoj borbi protiv najvećeg neprijatelja zdravlja u Republici Srbiji i okruženju – kardiovaskularnih bolesti.
Vaš Institut za kardiovaskularne bolesti “Dedinje”
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
21. maj 2026.
Profesionalnost, posvećenost i organizacija IKVB Dedinje je premašila moja očekivanja ! Sve pohvale i preporuke!
21. maj 2026.
Čista deserka za sve
21. maj 2026.
U odnosu na drugs ste odlicni ,nastavite tako I dalje
21. maj 2026.
Vrh
21. maj 2026.
Ova ustanova je primer kako bi zdravstvo u Srbiji trebalo da izgleda. Sve pohvale za medicinsko osoblje. Posebna pohvala za Dr. Mišu Ilića. Za pristup, empatiju, stručnost. Hvala Vam svima sto lecite i spasavate ljudske zivote! Ljiljana Grmuša
21. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
21. maj 2026.
Prezadovoljan
21. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
21. maj 2026.
Sve ok.
21. maj 2026.
Imam loše. Iskustvo bila sam nisu mi urađeno svi pregledi i sada zadnji mi je zakazan za 14 ok..ja imam 71 god.srce mi radi samo 25-30 %..trebao je pregled kod elektrofizologa da se uradi radi op pejsmejkera.....radjen mi je samo EKG i meren pritisak..ja živim u Cacku i za to sam morala da dodjem u Bg.pacijent sam dr ILIĆA..POZ