-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Institut za kardiovaskularne bolesti Dedinje
Beograd, Heroja Milana Tepića 1
O ustanovi
Više od 45 godina naši lekari i medicinski tehničari/sestre su posvećeni prevenciji, dijagnostici i lečenju kardiovaskularnih bolesti.
Timski rad, uspesi stručnjaka, personalizovano lečenje, savremena oprema, primenjena nova znanja, oboreni rekordi i višedecenijsko iskustvo preduslov su vrhunskih rezultata i izvedenih revolucionarnih metoda koje su spasile i poboljšale živote hiljadama kardiovaskularnih pacijenata.
Institut ,,Dedinje“ je ustanova izuzetnog potencijala, naučno akreditovana, a postala je i centar izuzetnosti u više oblasti, što itekako doprinosi da se u ovoj kući može uraditi i izvesti sve što se radi u najvećim svetskim medicinskim centrima.
Pridružite nam se u zajedničkoj borbi protiv najvećeg neprijatelja zdravlja u Republici Srbiji i okruženju – kardiovaskularnih bolesti.
Vaš Institut za kardiovaskularne bolesti “Dedinje”
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
20. maj 2026.
Doktori nas stalno vracaju sbog rezultata,i kazu kada vam rezultati budu dobri,zakazte pregled ponovo,a onda nam iz sluzbe zakazu sledeci pregled za mesec dana,i tako vec 4 meseca pokusavmo da ostene na odelenju radi operacije,ali jos uvek nismo uspeli.
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Vrhunski stručnjaci. Profesionalna nega. Vreme čekanja je normalno. Prijem je dobar.. U suštini za preporuku svakom u našoj zemlji i vani ko dodje...
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Intervencija uradjena odlicno samo je veliki razmak u kontrolnom pregledu i samo za ekg sam isao u Beograd i pregled uradjen bas neprofesionalno za pet minuta
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Bravo!
20. maj 2026.
Dobra organizacija, vrhunski kadar, dobar odnos prema svim pacijentima
20. maj 2026.
Svi su preljubazni i jako je kratko vreme cekanja. Da covek ne poveruje da je ovo drzavna ustanova. I sve pohvale za Dr Jurcevic!