-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Institut za kardiovaskularne bolesti Dedinje
Beograd, Heroja Milana Tepića 1
O ustanovi
Više od 45 godina naši lekari i medicinski tehničari/sestre su posvećeni prevenciji, dijagnostici i lečenju kardiovaskularnih bolesti.
Timski rad, uspesi stručnjaka, personalizovano lečenje, savremena oprema, primenjena nova znanja, oboreni rekordi i višedecenijsko iskustvo preduslov su vrhunskih rezultata i izvedenih revolucionarnih metoda koje su spasile i poboljšale živote hiljadama kardiovaskularnih pacijenata.
Institut ,,Dedinje“ je ustanova izuzetnog potencijala, naučno akreditovana, a postala je i centar izuzetnosti u više oblasti, što itekako doprinosi da se u ovoj kući može uraditi i izvesti sve što se radi u najvećim svetskim medicinskim centrima.
Pridružite nam se u zajedničkoj borbi protiv najvećeg neprijatelja zdravlja u Republici Srbiji i okruženju – kardiovaskularnih bolesti.
Vaš Institut za kardiovaskularne bolesti “Dedinje”
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
21. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
21. maj 2026.
Do sada veoma pozitivno po svim stavkama. Moja ocena je veoma visoka ali realna.
21. maj 2026.
Vec u procesu lecenja radjea telemetrija prepisana terapija koja ne odgovara uradjenholter pritiska i test opterecenja i sa rezultatima me nece prime da zakazem preko doma zdravlja inace nisam iz bga a pritisak i aritmije sve gore od 135 sa 115 i 150otkucaji do 210 sa 110 uz terapiju varijacije po 20- 30 puta dnevno uz sves i ves tesko je izdvojiti 5 min da pomogne strasno
21. maj 2026.
Vrhunska ustanova. Sa jednim uputom svi pregledi se obave. Treba da primer bude svima. Moj suprug i ja želimo svako dobro i napredak i osoblju i Ustanovi. Na zdravlje i spasenje Hadzi Milena Vučković.
21. maj 2026.
Vrhunska ustanova
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
PREZADOVOLJAN SAM KOMPLETNOM USLUGOM KAO I CELOM OSOBLJU STO RADI. HVALA VAM NA SVEMU.
20. maj 2026.
S'obzirom, da sam prvi put koristio vaše uluge, malo je reći, blago gradjanima Srbije što postoji ovakva zdravstvena ustanova. Vredelo je, boriti se za ovo sve. Hvala prof dr Bojiću i njegovim saradnicima! Živela Srbija🇷🇸🇷🇸🇷🇸