-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Institut za kardiovaskularne bolesti Dedinje
Beograd, Heroja Milana Tepića 1
O ustanovi
Više od 45 godina naši lekari i medicinski tehničari/sestre su posvećeni prevenciji, dijagnostici i lečenju kardiovaskularnih bolesti.
Timski rad, uspesi stručnjaka, personalizovano lečenje, savremena oprema, primenjena nova znanja, oboreni rekordi i višedecenijsko iskustvo preduslov su vrhunskih rezultata i izvedenih revolucionarnih metoda koje su spasile i poboljšale živote hiljadama kardiovaskularnih pacijenata.
Institut ,,Dedinje“ je ustanova izuzetnog potencijala, naučno akreditovana, a postala je i centar izuzetnosti u više oblasti, što itekako doprinosi da se u ovoj kući može uraditi i izvesti sve što se radi u najvećim svetskim medicinskim centrima.
Pridružite nam se u zajedničkoj borbi protiv najvećeg neprijatelja zdravlja u Republici Srbiji i okruženju – kardiovaskularnih bolesti.
Vaš Institut za kardiovaskularne bolesti “Dedinje”
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
20. maj 2026.
Sve savršeno fukckioniše, sve pohvale na organiziaciji i izgledu bolnice, svetska, a naša!
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Od samog ulaza osoblje vas usmerava i objašnjava protokol. Prijavu obavite na jednom od nekoliko šaltera uz uput i zdravstvenu legitimaciju. Prozvali su me u minut tačno, kada mi je bilo zakazano. Hol, hodnici, ordinacije i toaleti redovno se čiste. Uglavnom može se sesti u holu, koji je svojevrsna čekaonica i centralno mesto, odakle sve počinje.
20. maj 2026.
Sve pohvale Svaka čast #
20. maj 2026.
Nemam dovoljno iskustva, samo sam dva puta bila u Vašoj ustanovi - 14. i 20. maja. Stigla sam malo ranije u Institut i nisam dugo čekala na prijem. Nisam uočila nehigijenu. Osoblje je odlično, ljubazno i kažu šta treba dalje da uradim. Sve pohvale!
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Prezadovoljna sam ljubaznošću zaposlenih. Doktori i medicinske sestre su veoma posvećeni svakom pacijentu! Tretman je kao da sam bila u privatnoj klinici. Srdačan pozdrav
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Imam divno misljenje o Dr.Mileni Gencic,vaskularnom hirurgu I kao specijalisti I kao coveku.Hvalaaaaa na svemu.