-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Institut za kardiovaskularne bolesti Dedinje
Beograd, Heroja Milana Tepića 1
O ustanovi
Više od 45 godina naši lekari i medicinski tehničari/sestre su posvećeni prevenciji, dijagnostici i lečenju kardiovaskularnih bolesti.
Timski rad, uspesi stručnjaka, personalizovano lečenje, savremena oprema, primenjena nova znanja, oboreni rekordi i višedecenijsko iskustvo preduslov su vrhunskih rezultata i izvedenih revolucionarnih metoda koje su spasile i poboljšale živote hiljadama kardiovaskularnih pacijenata.
Institut ,,Dedinje“ je ustanova izuzetnog potencijala, naučno akreditovana, a postala je i centar izuzetnosti u više oblasti, što itekako doprinosi da se u ovoj kući može uraditi i izvesti sve što se radi u najvećim svetskim medicinskim centrima.
Pridružite nam se u zajedničkoj borbi protiv najvećeg neprijatelja zdravlja u Republici Srbiji i okruženju – kardiovaskularnih bolesti.
Vaš Institut za kardiovaskularne bolesti “Dedinje”
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
20. maj 2026.
Nemam dovoljno iskustva, samo sam dva puta bila u Vašoj ustanovi - 14. i 20. maja. Stigla sam malo ranije u Institut i nisam dugo čekala na prijem. Nisam uočila nehigijenu. Osoblje je odlično, ljubazno i kažu šta treba dalje da uradim. Sve pohvale!
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Prezadovoljna sam ljubaznošću zaposlenih. Doktori i medicinske sestre su veoma posvećeni svakom pacijentu! Tretman je kao da sam bila u privatnoj klinici. Srdačan pozdrav
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Imam divno misljenje o Dr.Mileni Gencic,vaskularnom hirurgu I kao specijalisti I kao coveku.Hvalaaaaa na svemu.
20. maj 2026.
Sve pohvale za usluge pregleda, zatim doktori i sestre krajnje profesionalni, jedino se, ponekad, malo duže čeka na pregled, ali razumljivo jer dolaze ljudi iz cele Srbije! Sve pohvale! 😃
20. maj 2026.
Uglavno se čeka prilično vremenai pored zakazanog termina. Međutim, to je najmanje važno, jer to nadoknađuju sve ostale pozitivne i kvalitetne usluge ove institucije. Pregledi su kvalitetni i detaljni i doktori su jako strpljivi da pruže odgovore na sva pitanja pacijenata. Jedini minus, što se ipak među doktorima nađe neko pomalo grub i nepristupačan, ali ni to nije tako strašno. Sve najbolje želim svim zaposlenima u Institutu.
20. maj 2026.
Morate regulisati red na prijemu salter ujutru su redovii ogromni,sve drugi je ok
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.