-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Institut za kardiovaskularne bolesti Dedinje
Beograd, Heroja Milana Tepića 1
O ustanovi
Više od 45 godina naši lekari i medicinski tehničari/sestre su posvećeni prevenciji, dijagnostici i lečenju kardiovaskularnih bolesti.
Timski rad, uspesi stručnjaka, personalizovano lečenje, savremena oprema, primenjena nova znanja, oboreni rekordi i višedecenijsko iskustvo preduslov su vrhunskih rezultata i izvedenih revolucionarnih metoda koje su spasile i poboljšale živote hiljadama kardiovaskularnih pacijenata.
Institut ,,Dedinje“ je ustanova izuzetnog potencijala, naučno akreditovana, a postala je i centar izuzetnosti u više oblasti, što itekako doprinosi da se u ovoj kući može uraditi i izvesti sve što se radi u najvećim svetskim medicinskim centrima.
Pridružite nam se u zajedničkoj borbi protiv najvećeg neprijatelja zdravlja u Republici Srbiji i okruženju – kardiovaskularnih bolesti.
Vaš Institut za kardiovaskularne bolesti “Dedinje”
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
20. maj 2026.
Sve pohvale Svaka čast #
20. maj 2026.
Nemam dovoljno iskustva, samo sam dva puta bila u Vašoj ustanovi - 14. i 20. maja. Stigla sam malo ranije u Institut i nisam dugo čekala na prijem. Nisam uočila nehigijenu. Osoblje je odlično, ljubazno i kažu šta treba dalje da uradim. Sve pohvale!
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Prezadovoljna sam ljubaznošću zaposlenih. Doktori i medicinske sestre su veoma posvećeni svakom pacijentu! Tretman je kao da sam bila u privatnoj klinici. Srdačan pozdrav
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Imam divno misljenje o Dr.Mileni Gencic,vaskularnom hirurgu I kao specijalisti I kao coveku.Hvalaaaaa na svemu.
20. maj 2026.
Sve pohvale za usluge pregleda, zatim doktori i sestre krajnje profesionalni, jedino se, ponekad, malo duže čeka na pregled, ali razumljivo jer dolaze ljudi iz cele Srbije! Sve pohvale! 😃
20. maj 2026.
Uglavno se čeka prilično vremenai pored zakazanog termina. Međutim, to je najmanje važno, jer to nadoknađuju sve ostale pozitivne i kvalitetne usluge ove institucije. Pregledi su kvalitetni i detaljni i doktori su jako strpljivi da pruže odgovore na sva pitanja pacijenata. Jedini minus, što se ipak među doktorima nađe neko pomalo grub i nepristupačan, ali ni to nije tako strašno. Sve najbolje želim svim zaposlenima u Institutu.
20. maj 2026.
Morate regulisati red na prijemu salter ujutru su redovii ogromni,sve drugi je ok