-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Institut za kardiovaskularne bolesti Dedinje
Beograd, Heroja Milana Tepića 1
O ustanovi
Više od 45 godina naši lekari i medicinski tehničari/sestre su posvećeni prevenciji, dijagnostici i lečenju kardiovaskularnih bolesti.
Timski rad, uspesi stručnjaka, personalizovano lečenje, savremena oprema, primenjena nova znanja, oboreni rekordi i višedecenijsko iskustvo preduslov su vrhunskih rezultata i izvedenih revolucionarnih metoda koje su spasile i poboljšale živote hiljadama kardiovaskularnih pacijenata.
Institut ,,Dedinje“ je ustanova izuzetnog potencijala, naučno akreditovana, a postala je i centar izuzetnosti u više oblasti, što itekako doprinosi da se u ovoj kući može uraditi i izvesti sve što se radi u najvećim svetskim medicinskim centrima.
Pridružite nam se u zajedničkoj borbi protiv najvećeg neprijatelja zdravlja u Republici Srbiji i okruženju – kardiovaskularnih bolesti.
Vaš Institut za kardiovaskularne bolesti “Dedinje”
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
20. maj 2026.
Iznenadjen prijatno i jako zadovoljan, sve proteklo kako treba, treba još malo organizacije i dobre logistike da bude perfektno! Hvala Vam svakako do sledećeg puta!
20. maj 2026.
Nakon više pregleda, dijagnostike i na kraju intervencije, imam samo reči hvale i zahvalnosti 🍀 Profesionalni, ljubazni i ekspeditivni✨🙏🏻🌸
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Годинама долазим код проф Миловановић Бранислава. Да није њега, не би било ни мене да вам пишем. Све најбоље могу да кажем о проферосу, његовим раду, просвећености. Такође и о сестрама које са њим раде. Иначе су сви на институту јако љубазни. Настављамо да се дружимо....
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Član porodice je gluva osoba koja u komunikaciji koristi srpski znakovni jezik. Bolnica nema sistem za komunikaciju sa pacijentom koji je gluv. Nema: Vizuelne ingormacije ( sestŕ viču u hodniku u 21.veku i yo je način na koji se prozivaju pacijenti!!!) Nema tumace za srpski znakovni jezik koji bi prevodili lekaru i pacijetu. Nema video reley sistem za poziv tumaca da prevodi putem video poziva lekaru i pacijentu. Verujem da su lekari strucni a znamo da su jako ljubazni svi!
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
20. maj 2026.
Sve pohvale za organizaciju i strucnost