-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Institut za kardiovaskularne bolesti Dedinje
Beograd, Heroja Milana Tepića 1
O ustanovi
Više od 45 godina naši lekari i medicinski tehničari/sestre su posvećeni prevenciji, dijagnostici i lečenju kardiovaskularnih bolesti.
Timski rad, uspesi stručnjaka, personalizovano lečenje, savremena oprema, primenjena nova znanja, oboreni rekordi i višedecenijsko iskustvo preduslov su vrhunskih rezultata i izvedenih revolucionarnih metoda koje su spasile i poboljšale živote hiljadama kardiovaskularnih pacijenata.
Institut ,,Dedinje“ je ustanova izuzetnog potencijala, naučno akreditovana, a postala je i centar izuzetnosti u više oblasti, što itekako doprinosi da se u ovoj kući može uraditi i izvesti sve što se radi u najvećim svetskim medicinskim centrima.
Pridružite nam se u zajedničkoj borbi protiv najvećeg neprijatelja zdravlja u Republici Srbiji i okruženju – kardiovaskularnih bolesti.
Vaš Institut za kardiovaskularne bolesti “Dedinje”
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
16. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
16. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
16. maj 2026.
Odlicno .
16. maj 2026.
Vrlo profesionalni, ljubazni, predusretljivi
16. maj 2026.
Strucnost besprekorna, administracija pomalo opsirna, Osoblje- doktori besprekorni, medicinske sestre - podeljeno iskustvo- od predivnih do neljubaznih.
16. maj 2026.
Некако унапредити организацију чекања на кабинете у приземљу. Јављају се ситне, вербалне препирке међу присутнима (пацијентима и запосленима)
16. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
16. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
16. maj 2026.
Svi su veoma ljubazni i posvećeni. Tretiraju pacijenta kao čoveka a ne kao broj. MR je bila tačno u zakazano vreme. Pregled kod doktora posle MR, iako nije bio zakazan, urađen je u razumnom roku
16. maj 2026.
Bila sam svega 3-4 puta na eho srca.Neki put se malo saceka kao i u svakoj ustanovi...potrefilo se da poslesnja dva puta bude ambulanta 9,sve pohvale za doktorku i osoblje,prijatni...nemam primedbe sa moje strane..Sto manje posla vam zelim...