-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Institut za kardiovaskularne bolesti Dedinje
Beograd, Heroja Milana Tepića 1
O ustanovi
Više od 45 godina naši lekari i medicinski tehničari/sestre su posvećeni prevenciji, dijagnostici i lečenju kardiovaskularnih bolesti.
Timski rad, uspesi stručnjaka, personalizovano lečenje, savremena oprema, primenjena nova znanja, oboreni rekordi i višedecenijsko iskustvo preduslov su vrhunskih rezultata i izvedenih revolucionarnih metoda koje su spasile i poboljšale živote hiljadama kardiovaskularnih pacijenata.
Institut ,,Dedinje“ je ustanova izuzetnog potencijala, naučno akreditovana, a postala je i centar izuzetnosti u više oblasti, što itekako doprinosi da se u ovoj kući može uraditi i izvesti sve što se radi u najvećim svetskim medicinskim centrima.
Pridružite nam se u zajedničkoj borbi protiv najvećeg neprijatelja zdravlja u Republici Srbiji i okruženju – kardiovaskularnih bolesti.
Vaš Institut za kardiovaskularne bolesti “Dedinje”
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
13. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
13. maj 2026.
Ljubaznost i profesjonalnost
13. maj 2026.
Savršeno postupanje medicinskog osoblja.
13. maj 2026.
Imao sam zakazan pregled za snimanje karotida. Stigao sam malo pre zakazanog pregleda. Sestra je zamolila sve čiji pregled nije u tom satu da izađu iz reda,sednu i sačekaju. Ubrzo sam predao uput,upućen sam gde da sačekam i posle 10-tak minuta sam prozvan. Dr je bila ljubazna,sve mi objasnila i dala upute o budućem postupanju,ishrani,itd. Sve pohvale na rad ove ustanove!
13. maj 2026.
Sve pohvale za ovu ustanovu.
13. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
13. maj 2026.
Veoma dobro , od početka do kraja operacije sve je prošlo odlično. Preporuka za sve koji žele dobre i iskusne doktore.
13. maj 2026.
Sve pohvale za Dr. Dejana Kojića koji posvećuje svu pažnju pacijentima, pruža veliku podršku u najtežim trenutcima i dokazao je da i ljudskost i profesionalizam mogu ici zajedno.Takodje i pohvale za sve sestre u angio sali koje odaju utisak prisustva bliskih osoba na samoj intervenciji,a to puno znaci.
13. maj 2026.
Sve je dobro. Dolazim redovno godinama. Jedino mi smeta to što svaki put je na kontroli drugi doktor. Dr. Ljiljana Trkulja mi je sada na zadnjoj kontroli baš sve lepo objasnila o problemu koji imam. HVALA.
13. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.