-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Institut za kardiovaskularne bolesti Dedinje
Beograd, Heroja Milana Tepića 1
O ustanovi
Više od 45 godina naši lekari i medicinski tehničari/sestre su posvećeni prevenciji, dijagnostici i lečenju kardiovaskularnih bolesti.
Timski rad, uspesi stručnjaka, personalizovano lečenje, savremena oprema, primenjena nova znanja, oboreni rekordi i višedecenijsko iskustvo preduslov su vrhunskih rezultata i izvedenih revolucionarnih metoda koje su spasile i poboljšale živote hiljadama kardiovaskularnih pacijenata.
Institut ,,Dedinje“ je ustanova izuzetnog potencijala, naučno akreditovana, a postala je i centar izuzetnosti u više oblasti, što itekako doprinosi da se u ovoj kući može uraditi i izvesti sve što se radi u najvećim svetskim medicinskim centrima.
Pridružite nam se u zajedničkoj borbi protiv najvećeg neprijatelja zdravlja u Republici Srbiji i okruženju – kardiovaskularnih bolesti.
Vaš Institut za kardiovaskularne bolesti “Dedinje”
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
12. maj 2026.
Sve u najboljem redu kako bi trebalo da se ponašaju svi doktori i medicinski radnici u celoj Srbiji. Njih treba uzeti za primer
12. maj 2026.
Pregledi cista formalnost, prakyicno vas lekari teraju da idete privatno, sramota
12. maj 2026.
Svaka cast na svemu
12. maj 2026.
Poverenje
12. maj 2026.
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.
12. maj 2026.
Best crew
12. maj 2026.
Bravoooo!
12. maj 2026.
Pregled zavrsen i pre zakazanog vremena,svaka pohvala lekarima i ultra zvuku sve najbolje
12. maj 2026.
Doktorka ne zna kada su se desili srcani zastoji iako je ocitavala podatke sa kardiovertera/pejsmejkera... kako kaze nije zapisala. Na prethodnom pregledu je ustanovila ali nije takodje znala da kaze kada su bili.... uvela je dva dodatna leka iako ne zna kada su zastoji iako je naglasneno i ponovlheno vise puta da je pacijent imao u medjuvremenu operaciju na naozi zbog koje je bio u anesteziji
12. maj 2026.
Dolazim na 6 meseci na pregled kod kardiologa i izuzetnosam zadovoljan ponašanjem iuslugom i doktora i sestara i svih zaposlenih. Tri puta sam radio koronarografiju, jednom prilikosu mi ugradjena tri stenta, prezadovoljan sam uslugom ,hranom i smeštajem.