-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Institut za kardiovaskularne bolesti Dedinje
Beograd, Heroja Milana Tepića 1
O ustanovi
Više od 45 godina naši lekari i medicinski tehničari/sestre su posvećeni prevenciji, dijagnostici i lečenju kardiovaskularnih bolesti.
Timski rad, uspesi stručnjaka, personalizovano lečenje, savremena oprema, primenjena nova znanja, oboreni rekordi i višedecenijsko iskustvo preduslov su vrhunskih rezultata i izvedenih revolucionarnih metoda koje su spasile i poboljšale živote hiljadama kardiovaskularnih pacijenata.
Institut ,,Dedinje“ je ustanova izuzetnog potencijala, naučno akreditovana, a postala je i centar izuzetnosti u više oblasti, što itekako doprinosi da se u ovoj kući može uraditi i izvesti sve što se radi u najvećim svetskim medicinskim centrima.
Pridružite nam se u zajedničkoj borbi protiv najvećeg neprijatelja zdravlja u Republici Srbiji i okruženju – kardiovaskularnih bolesti.
Vaš Institut za kardiovaskularne bolesti “Dedinje”
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
13. mart 2025.
Od prijemnog šaltera, preko divnih sestara, stručnih i strpljivih doktora, do pomoćnog osoblja, čak i portira sve je na zavidnom nivou, svuda samo ljubaznost i strpljenje. Vidi se da se pažljivo vodi računa o higijeni i drugim detaljima korisnim za posetioce. Ustanova o kojoj sve najlepše mislim i preporučujem od ♥️ svim mojim prijateljima i familiji. Želim vam mnogo uspeha u daljem radu, ostanite uvek u vrhu struke...
13. mart 2025.
Kvalitet pregleda je na jako zavidnom nivou, preporučila bih svima koji imaju bilo kakav problem sa bolesti srca da posete ovu zdravstvenu ustanovu, verujte mi necete se pokajati
13. mart 2025.
Izuzetno sam zadovoljan stručnošću lekara. Samo tako nastavite
13. mart 2025.
Doktori kao i sestre na šalteru,pokazuju visok nivo profesionalnosti i brige prema pacijentima. Njihova ljubaznost i posvećenost čine da se pacijenti osećaju sigurno i podržano tokom celog procesa lečenja.
13. mart 2025.
Vrlo profesionalno obavljen pregled. Vrlo ljubazno osoblje! Hvala!!!
13. mart 2025.
Prezadovoljna sam odnosom svih zaposlenih,profesionalnoscu,zalaganjem.
12. mart 2025.
Zahvaljujući iskustvu znanju,ljubaznisti,strpljenji divnog prof dr Ilijevskog i kompletnog osoblja.
12. mart 2025.
Veoma pozitivno iskustvo u vezi sa prvim pregledom na pvoj klinici. Sve je bilo profesionalno .
12. mart 2025.
Svako dobro. Moje iskustvo je bilo prilično zadovoljavajuće, s obzirom na to da je trebalo da obavim pregled "holter krvnog pritiska". Što se ostalih pregleda i intervencija tiče, ne bih da komentarišem... Svako dobro i divnom dr Ilijevskom, zahvaljujući kome je, mojoj tad zdravoj majci, pre punih 19 godina, amputirana desna noga, natkoleno, posle čega nije upropašten samo njen život, već i životi njenih bližnjih. Nadam se da se od tada, malko, otreznio i doveo svoje psihičko stanje i promene raspoloženja u red. Lep pozdrav!
12. mart 2025.
Takoreci bez cekanja, organizovano, strucno! Imala sam zakazan UZ u 9h, u 9.20 sam zavrsila! Svaka cast!