Dr Jelena Glavinić Klinika za estetsku medicinu i stomatologiju Novi Sad
standard

Dr Jelena Glavinić Klinika za estetsku medicinu i stomatologiju Novi Sad

Novi Sad, Dunavska 14

O ustanovi

Klinika za estetsku medicinu - mesto gde se spaja znanje, stručnost i umetnost lepote

Na veliko zadovoljstvo pacijenata, pružamo personalizovane tretmane koji odgovaraju individualnim potrebama i željama.

Naša klinika predstavlja vrhunac inovacija u estetskoj medicini. Koristimo najnovije tehnologije i metode koje pružaju neverovatne rezultate a posvećenost naših iskusnih stručnjaka obezbeđuje vrhunsko iskustvo i željene rezultate.

4.9

Prosečna ocena

Kvalitet pregleda4.9
Vreme čekanja4.9
Higijena5.0
Cena4.8
Kvalitet prijema4.9

Radno vreme

Ponedeljak10:00-20:00
Utorak10:00-20:00
Sreda10:00-20:00
Četvrtak10:00-20:00
Petak10:00-20:00
Subota10:00-18:00
NedeljaNeradni dan

Lokacija

Dunavska 14, Novi Sad

Iskustva pacijenata

V
Verifikovan korisnik

2. oktobar 2026.

5.0
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.

V
Verifikovan korisnik

2. oktobar 2026.

5.0
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Febomenalno!

V
Verifikovan korisnik

2. oktobar 2026.

5.0
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Sve pohvale za Katarinu. Ljibazna profesionalna .

V
Verifikovan korisnik

2. oktobar 2026.

5.0
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.

V
Verifikovan korisnik

2. oktobar 2026.

5.0
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.

V
Verifikovan korisnik

1. oktobar 2026.

4.4
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
2.0
Kvalitet prijema
5.0

Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.

V
Verifikovan korisnik

1. oktobar 2026.

5.0
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.

V
Verifikovan korisnik

30. septembar 2026.

4.8
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
4.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.

V
Verifikovan korisnik

28. septembar 2026.

5.0
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Radila sam usne i mogu samo da pohvalim ceo tretman, od prvog razgovora i pristupa, pa sve do samog rezultata. Sve je bilo profesionalno, pažljivo i što mi je najvažnije – prirodno. Upravo ono što sam želela. 🥰 Bez preterivanja i bez onog „veštačkog“ izgleda, samo lepo oblikovane i nežnije, punije usne koje su mi dodatno istakle lice. 💋 Posebno mi se dopalo što je sve urađeno sa merom i pažnjom prema mojim željama. Zaista sam srećna što sam se odlučila i mogu iskreno da preporučim svakome ko razmišlja da uradi usne. ❤️ Hvala na predivnom rezultatu!

V
Verifikovan korisnik

26. septembar 2026.

5.0
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Katarina je jako ljubazna i profesionalna! Sve preporuke za nju! ❤️