Dr Jelena Glavinić Klinika za estetsku medicinu i stomatologiju Novi Sad
standard

Dr Jelena Glavinić Klinika za estetsku medicinu i stomatologiju Novi Sad

Novi Sad, Dunavska 14

O ustanovi

Klinika za estetsku medicinu - mesto gde se spaja znanje, stručnost i umetnost lepote

Na veliko zadovoljstvo pacijenata, pružamo personalizovane tretmane koji odgovaraju individualnim potrebama i željama.

Naša klinika predstavlja vrhunac inovacija u estetskoj medicini. Koristimo najnovije tehnologije i metode koje pružaju neverovatne rezultate a posvećenost naših iskusnih stručnjaka obezbeđuje vrhunsko iskustvo i željene rezultate.

4.9

Prosečna ocena

Kvalitet pregleda4.9
Vreme čekanja4.9
Higijena5.0
Cena4.8
Kvalitet prijema4.9

Radno vreme

Ponedeljak10:00-20:00
Utorak10:00-20:00
Sreda10:00-20:00
Četvrtak10:00-20:00
Petak10:00-20:00
Subota10:00-18:00
NedeljaNeradni dan

Lokacija

Dunavska 14, Novi Sad

Iskustva pacijenata

V
Verifikovan korisnik

9. septembar 2026.

5.0
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.

V
Verifikovan korisnik

8. septembar 2026.

5.0
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.

V
Verifikovan korisnik

8. septembar 2026.

5.0
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.

V
Verifikovan korisnik

7. septembar 2026.

5.0
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Predivni ljudi,atmosfera na najvisem nivou, sve preporuke za sta god se odlucili raditi kod njih <3

V
Verifikovan korisnik

1. septembar 2026.

4.2
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
3.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
4.0
Cena
4.0
Kvalitet prijema
5.0

Odradila sam sedam tretmana nogu intime pazuha po akcijakoj ceni u Novom Sadu, plaćala sam na rate. Svi su veoma ljubazni ali moj problem nije rešen, dlake i dalje rastu slozila sam se sa savetom da mi treba još tretmana medjutim čujem sa više strana da u tim slučajevima odrade u drugim kucama nekoliko tretmana gratis, meni to nije ponudjeno.

V
Verifikovan korisnik

1. septembar 2026.

5.0
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.

V
Verifikovan korisnik

31. avgust 2026.

5.0
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Sve je u najboljem redu, predivno iskustvo, prezadovoljna sam.

V
Verifikovan korisnik

31. avgust 2026.

5.0
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.

V
Verifikovan korisnik

31. avgust 2026.

4.8
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
4.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.

V
Verifikovan korisnik

27. avgust 2026.

5.0
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.