Dr Jelena Glavinić Klinika za estetsku medicinu i stomatologiju Beograd
standard

Dr Jelena Glavinić Klinika za estetsku medicinu i stomatologiju Beograd

Beograd, Kneza Mihaila 19

O ustanovi

Klinika za estetsku medicinu - mesto gde se spaja znanje, stručnost i umetnost lepote

Na veliko zadovoljstvo pacijenata, pružamo personalizovane tretmane koji odgovaraju individualnim potrebama i željama.

Naša klinika predstavlja vrhunac inovacija u estetskoj medicini. Koristimo najnovije tehnologije i metode koje pružaju neverovatne rezultate a posvećenost naših iskusnih stručnjaka obezbeđuje vrhunsko iskustvo i željene rezultate.

4.9

Prosečna ocena

Kvalitet pregleda5.0
Vreme čekanja4.9
Higijena5.0
Cena4.8
Kvalitet prijema4.9

Radno vreme

Ponedeljak10:00-20:00
Utorak10:00-20:00
Sreda10:00-20:00
Četvrtak10:00-20:00
Petak10:00-20:00
Subota10:00-18:00
NedeljaNeradni dan

Lokacija

Kneza Mihaila 19, Beograd

Iskustva pacijenata

V
Verifikovan korisnik

11. septembar 2026.

4.6
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
3.0
Kvalitet prijema
5.0

Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.

V
Verifikovan korisnik

11. septembar 2026.

5.0
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.

V
Verifikovan korisnik

11. septembar 2026.

5.0
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.

V
Verifikovan korisnik

11. septembar 2026.

5.0
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.

V
Verifikovan korisnik

11. septembar 2026.

5.0
Specijalizacija: Stomatologija
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.

V
Verifikovan korisnik

10. septembar 2026.

4.8
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
4.0
Kvalitet prijema
5.0

Sjajno iskustvo kod Doktorke Nine!

V
Verifikovan korisnik

10. septembar 2026.

5.0
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Veoma fino iskustvo, veoma brzo je prošao tretman.

V
Verifikovan korisnik

10. septembar 2026.

5.0
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Prelepa i dobra dr Nina koja mi je pristupila sa puno ljubavi razumevanja i nežnosti. Hvala za sve.

V
Verifikovan korisnik

10. septembar 2026.

5.0
Specijalizacija: Stomatologija
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Profesionalnost I ljubaznost zaposlenih me uvek odusevi, sve pohvale

V
Verifikovan korisnik

10. septembar 2026.

5.0
Specijalizacija: Estetska medicina
Kvalitet pregleda
5.0
Vreme čekanja
5.0
Higijena
5.0
Cena
5.0
Kvalitet prijema
5.0

Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu.