10.000 rezultata pretrage
-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Ukupna ocena iskustva (5.0)
Sve pohvale za Dr. Dejana Kojića koji posvećuje svu pažnju pacijentima, pruža veliku podršku u najtežim trenutcima i dokazao je da i ljudskost i profesionalizam mogu ici zajedno.Takodje i pohvale za sve sestre u angio sali koje odaju utisak prisustva bliskih osoba na samoj intervenciji,a to puno znaci...
Pročitaj više-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Ukupna ocena iskustva (4.5)
Sve je dobro. Dolazim redovno godinama. Jedino mi smeta to što svaki put je na kontroli drugi doktor. Dr. Ljiljana Trkulja mi je sada na zadnjoj kontroli baš sve lepo objasnila o problemu koji imam. HVALA.
Pročitaj više-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Ukupna ocena iskustva (5.0)
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu
Pročitaj više-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Ukupna ocena iskustva (5.0)
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu
Pročitaj više-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Ukupna ocena iskustva (5.0)
Sve najbolje mogu reći za vašu ustanovu. I 2013.godine kada je suprug prvi put operisan na kardiologiji bio je visok kvalitet rada Instituta od ulaska u ustanovu do izlaska. Dolaskom dr Bojića na čelo Instituta isti je evidentno unapredio kvalitet ove institucije! Suprug je još dve operacije imao u...
Pročitaj više-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Ukupna ocena iskustva (4.0)
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu
Pročitaj više-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Ukupna ocena iskustva (5.0)
Veoma sam zadovoljan....
Pročitaj više-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Ukupna ocena iskustva (5.0)
Ljubaznost Zadovoljna sam Sve je u redu
Pročitaj više-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Ukupna ocena iskustva (5.0)
НЕКОЛИКО ПУТА ДАМ БИО НА КОНТРОЛНИМ ПРЕГЛЕДИМА КОД КАРДИОХИРУРГА НА ИНСТИТУТУ И ВРЛО САМ ЗАДОВОЉАН.
Pročitaj više-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Ukupna ocena iskustva (3.0)
Sto se tice lekara, hirurga i sestara, zadovoljna sam.
Pročitaj više