10.000 rezultata pretrage
-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Ukupna ocena iskustva (4.8)
Zdavoljna, u principu isti pristup pacijentima, ljunaznost, strpljivost, profesionalnost.
Pročitaj više-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Ukupna ocena iskustva (5.0)
Izuzeta posvećenost poslu i visok profesionalizam svih zaposlenih. Osećam veliku zahvalnost.
Pročitaj više-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Ukupna ocena iskustva (4.8)
Zadovoljna vrlo
Pročitaj više-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Ukupna ocena iskustva (5.0)
Poštovanje, nemam dovoljno reči da iskažem svoju zahvalnost na odnosu prema pacijentu, službe šaltera, medicinskih sestara koje rade sa doktorkom kod koje sam ja bila na pregledu. Imam 66 godina, rodjena u Zemunu, svega sam se nagledala po bolnicama. Doktorka koje je izašla da mi objasni opis njenog nalaza i...
Pročitaj više-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Ukupna ocena iskustva (4.8)
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu
Pročitaj više-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Ukupna ocena iskustva (3.3)
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu
Pročitaj više-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Ukupna ocena iskustva (5.0)
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu
Pročitaj više-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Ukupna ocena iskustva (5.0)
Ovo iskustvo nema tekst, samo ocenu
Pročitaj više-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Ukupna ocena iskustva (4.3)
Vaskularno odeljenje sve pohvale. Dr.Ilic i Dr. Antonic vrhunski lekari ,strucnjaci i humanisti prema svakom pacijentu. Sve naj najbolje pohvale sestrama Darinki i Anji na brizi i nezi da lakse preodimo sve tegobe . Takodje hvala Suncici i Violeti
Pročitaj više-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Ukupna ocena iskustva (5.0)
KARDIO VASKULARNO DEDINJE JE CARDAK NI NA NEBU NI NA ZEMLJI .BRAVO ZA SVE ,MEDIVINSKO OSOBLJE ,STRUCNO ,PROFESIONALNO A STO JE NAJBITNIJE SPASILI SU MI ZIVOT CELA EKIPA NA CELU SA DOKTOROM MIODRAGOM ILICEM ,DOKTOR SEKOVIC ,SESTRA MIRA VETNIK I CELA EKIPA . BRAVO ,BRAVO ,BRAVO .
Pročitaj više