-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Institut za kardiovaskularne bolesti Dedinje
Beograd, Heroja Milana Tepića 1
O ustanovi
Više od 45 godina naši lekari i medicinski tehničari/sestre su posvećeni prevenciji, dijagnostici i lečenju kardiovaskularnih bolesti.
Timski rad, uspesi stručnjaka, personalizovano lečenje, savremena oprema, primenjena nova znanja, oboreni rekordi i višedecenijsko iskustvo preduslov su vrhunskih rezultata i izvedenih revolucionarnih metoda koje su spasile i poboljšale živote hiljadama kardiovaskularnih pacijenata.
Institut ,,Dedinje“ je ustanova izuzetnog potencijala, naučno akreditovana, a postala je i centar izuzetnosti u više oblasti, što itekako doprinosi da se u ovoj kući može uraditi i izvesti sve što se radi u najvećim svetskim medicinskim centrima.
Pridružite nam se u zajedničkoj borbi protiv najvećeg neprijatelja zdravlja u Republici Srbiji i okruženju – kardiovaskularnih bolesti.
Vaš Institut za kardiovaskularne bolesti “Dedinje”
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
5. jun 2025.
Pozitivno u svakom smislu,od sestara do doktora.Sestre sve ljubazne i dobre posebno Suza I Kaća uvek spremne da preskoče u pomoćPREDIVNE! Doktorka Anja maksimalno posvećena pacijentu i spremna za svaki vid saradnje da bi pomogla i ispoštovala pacijenta kao i dr.Tomović!Naravno i za sve ostale doktore i sestre samo pozitivni utisci HVALA SVIMA
9. jun 2025.
Poštovani, Hvala Vam na lepim rečima i mišljenju, trudićemo se da uvek opravdamo poverenje pacijenata.
5. jun 2025.
Bruka i sramita sta radi osoblje (sestre i tehnicari) sa pacijentima na poluintezivnu negu kardiologije. Covek je tamo nemocan a oni mu kradu novac plus su drski, ne javljaju se da daju informacije porodici, zamoljeni su od strane pacijenta da mu ukljuce tel da se puni - nece i evo drugi dan kako je tel iskljucen jer nema baterija. Sramota velika... ali saznace se za ovo...
9. jun 2025.
Poštovani, Hvala Vam na mišljenju i sugestiji,trudićemo se da poboljšamo kvalitet u bolnici.
4. jun 2025.
Jako ljubazno osoblje,predusretljivo i puno pozitivnog duha
4. jun 2025.
Odlična bolnica, dobro organizovana, sa puno vrhunskih stručnjaka
4. jun 2025.
Svaka čast, veoma profesionalno obavljate svoj posao,brzi,usluzni i ljubazni
4. jun 2025.
Svi vrlo ljubazni. Primljen sam na pregled sa uputim bez datuma.
4. jun 2025.
Prosto ovo mi je kao drzava u drzavi!!!! Ni najmanju sitnicu zamerke nepostoji!
4. jun 2025.
Nemam primedbe. Od prijema do završetka pregleda sve je proteklo u najboljem redu
4. jun 2025.
Stručnost, ljubaznost, jedna od najboljih klinika u Beogradu! Sve pohvale!
4. jun 2025.
Sve što bolesnik može zaželjeti do izlečenja je ovaj institut,Sve pohvale za DR.Branka Đorđevića kao i za ostalo osoblje ovog instituta.