-webp_no_responsive.webp&w=3840&q=75)
Institut za kardiovaskularne bolesti Dedinje
Beograd, Heroja Milana Tepića 1
O ustanovi
Više od 45 godina naši lekari i medicinski tehničari/sestre su posvećeni prevenciji, dijagnostici i lečenju kardiovaskularnih bolesti.
Timski rad, uspesi stručnjaka, personalizovano lečenje, savremena oprema, primenjena nova znanja, oboreni rekordi i višedecenijsko iskustvo preduslov su vrhunskih rezultata i izvedenih revolucionarnih metoda koje su spasile i poboljšale živote hiljadama kardiovaskularnih pacijenata.
Institut ,,Dedinje“ je ustanova izuzetnog potencijala, naučno akreditovana, a postala je i centar izuzetnosti u više oblasti, što itekako doprinosi da se u ovoj kući može uraditi i izvesti sve što se radi u najvećim svetskim medicinskim centrima.
Pridružite nam se u zajedničkoj borbi protiv najvećeg neprijatelja zdravlja u Republici Srbiji i okruženju – kardiovaskularnih bolesti.
Vaš Institut za kardiovaskularne bolesti “Dedinje”
Prosečna ocena
Oblasti rada
Radno vreme
Lokacija
Heroja Milana Tepića 1, Beograd
Iskustva pacijenata
4. jun 2025.
Jako ljubazno osoblje,predusretljivo i puno pozitivnog duha
4. jun 2025.
Odlična bolnica, dobro organizovana, sa puno vrhunskih stručnjaka
4. jun 2025.
Svaka čast, veoma profesionalno obavljate svoj posao,brzi,usluzni i ljubazni
4. jun 2025.
Svi vrlo ljubazni. Primljen sam na pregled sa uputim bez datuma.
4. jun 2025.
Prosto ovo mi je kao drzava u drzavi!!!! Ni najmanju sitnicu zamerke nepostoji!
4. jun 2025.
Nemam primedbe. Od prijema do završetka pregleda sve je proteklo u najboljem redu
4. jun 2025.
Stručnost, ljubaznost, jedna od najboljih klinika u Beogradu! Sve pohvale!
4. jun 2025.
Sve što bolesnik može zaželjeti do izlečenja je ovaj institut,Sve pohvale za DR.Branka Đorđevića kao i za ostalo osoblje ovog instituta.
4. jun 2025.
Sve najlepse o vasoj ustanovi. Veoma sam zahvalan kako na uspesno obavljenoj intervenciji na srccu tako i na odnosu medicinskog osoblja sve vreme mog boravka u KBC Dedinje. To svakako nije kompliment za nasu drzavu ali u vasoj ustanovi se osecam kao da sam u Svajcarskoj ili Nemackoj. Nadam se da ce i drugi krenuti vasim putem i da ce nasa zemlja biti ponosna na sve medicinske ustanove.
4. jun 2025.
Dolazim redovno nekoliko godina na 6.to mesečne kontrole ,veoma sam zadovoljna ,tačno sam u zakazani termin stizala na pregled,ustanova je sređena i prostrana sa dovoljno mesta za sedenje u čekaonicama i ono najbitnije doktori su izuzetni i posvećeni da izleče pacijenta,svima hvala i sve najbolje.